Treningsavgift og medlemskontingent

Prisoversikt sesongen 2019

Annonse:

Har du ikke betalt treningsavgiften for høsten 2019 ennå? Gå direkte til betaling

Treningsavgiften er kostnaden for å delta på et lag. Avgiften skal være med å dekke utstyr til laget og dets trenere, baneleie, utgifter til dommere, påmeldinger til seriespill/turneringer samt administrasjon. Treningsavgiften er tilpasset det tilbudet spillerne får og varierer derfor mellom årstrinnene.

Medlemskontingent er obligatorisk for alle som er aktive i klubben, eller som ønsker å delta med sin stemme på det årlige møtet i klubben.

Satser for 2019

Satsene for treningsavgift og medlemskontingent bestemmes av årsmøtet.

Medlemskontingent

Barn800,-
Voksne1000,-
Familie1700,-
Støttemedlem500,-

Alle medlemmer som er fylt 15 år og som har vært medlem i minimum 1 måned, har stemmerett på årsmøtet.

Treningsavgift

BarnefotballVårHøstHele året
Spillere født i 2013   
Spillere født i 2008-20121470,-980,-2450,-
Spillere født i 20071830,-1220,-3050,-
Ungdoms og seniorfotball
Spillere født i 20061830,-1220,-3050,-
Spillere født i 20052220,-1480,-3700,-
Spillere født i 20042850,-1900,-4750,-
Spillere født i 20033240,-2160,-5400,-
Spillere født i 2000-20025400,-3600,-9000,-
Unified900,-600,-1500,-
SIF-4780,-520,-1300,-
Old Boys1320,-880,-2200,-

 

Selvbetjening fra sesongen 2020

Alle spillere som deltar på treninger og kamper må betale treningsavgift.  Fra og med 2020 må dette gjøres ved at en melder på spilleren til sesongen. Ved påmelding betaler en medlemskontingent og treningsavgift ved hjelp av et bankkort. En kan velge å betale hele beløpet med én gang, eller å fordele det og bli belastet i månedene januar til september. Ved delbetaling tilkommer det et betalingsgebyr.

Spillere som ikke er påmeldt vil ikke få adgang til delta på treninger, kamper og/eller turneringer. 

Dugnad

Strømmen IF er basert på dugnad og frivillighet. For å holde nivået på treningsavgiften nede er det derfor lagt opp til at spillere/foresatte bidrar på noen av klubben sine arrangement.  Mer informasjon om hva en må bidra med, kommer...

Annonse fra Obos-ligaen: